Android Telefona APK Dosyası Nasıl Yüklenir

Eğer uygulamaları yada oyunları harici yoldan telefonunuza yada tabletinize yüklemek istiyorsanız 2 farklı yöntem ile bu işlemi yapabilirsiniz.

Akıllı telefonunuza yada tabletinize Apk uzantılı oyunları yada uygulamaları indirmek yada yüklemek istiyorsanız 2 farklı yöntem ile bu işlemi yapabilirsiniz. Bu işlemler internet üzerinden indirerek olabilir yada bilgisayarınıza indirerek data kablosu yardımıyla telefonunuza yada tabletinize yüklemek olabilir.

Android Cihazınıza APK Dosyası Nasıl Yüklenir
1-
İlk yöntem ister sitemiz üzerinden istersenizde güvenilebilir diğer sitelerden internet tarayıcınız üzerinden Apk uzantılı dosyaları indirerek kurulum işlemini yapabilirsiniz.

İlk olarak istediğiniz bir uygulamayı seçiniz ve daha sonra uygulama altında bulunan hızlı indirme butonuna tıklayanız. Kısa süre sonra indirme işlemi başlamış olacaktır. Kurulum işleminden önce ise bir öneki konumuz olan Bilinmeyen Kaynaklar bölümünü aktif ederek yükleme işlemine başlayabilirsiniz.

2- Diğer bir yöntem ise bilgisayar üzerine Apk uzantılı dosyaları indirerek telefonunuza data kablosu yardımıyla atabilirsiniz.

Bu işlem sonunda ise aynı şekilde Bilinmeyen Kaynaklar bölümünü aktif etmenizi isteyecektir. Dosya yöneticisi bölümünden yüklemiş olduğunuz Apk uzantılı oyunu yada uygulamaya dokunarak yükleme işlemine başlayabilirsiniz.