Gmail

2020.11.15.344277575

Gmail, size zaman kazandıran ve iletilerinizin güvenliğini sağlayan kullanılması kolay bir e-posta uygulamasıdır. Push bildirimleri yoluyla iletilerinizi anında alın, İnternet'e bağlıyken ve değilken iletilerinizi okuyup yanıtlayın, aradığınız iletiyi hızla bulun.
İndir
0/5 Oy yok
Geliştirici
Google LLC
Versiyon
2020.11.15.344277575
Güncelleme
08.12.2020
Gereksinimler
Cihaza göre değişir
Boyut
Cihaza göre değişir
Get it on
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Play store üzerine 2010 yılında giriş yapan Gmail 5 milyar indirme ile listelerin en üst sıralarında yer alıyor. Haberleşme kategorisine giren bu uygulama ile tüm ofis işlerinizi halledebilirsiniz. Gmail size ücretsiz bir şekilde 15 GB depolama alanı sunuyor. Yani yer açma derdi ortadan kalkmış oluyor. Rahatsız edilmemeniz için spam iletilerini ayrı bir yerde depoluyorlar ve ana sayfanızda görünmüyor. Ayrıca internete bağlı değilken de iletilerinize bakıp cevap verebiliyorsunuz. Gelen kutunuz gruplar halinde kategorize ediliyor. Böylelikle ulaşmak istediğiniz iletiye daha hızlı bir şekilde ulaşabiliyorsunuz. Tüm işlerinizi buradan halledebileceğinizi düşünürsek, sade ara yüzü ile hiç göz yormuyor. Daha önce bir mail adresi açmadıysanız elinizi çabuk tutun. Hemen indirin!

Gmail uygulaması ile şunlara sahip olursunuz:
• Düzenli bir gelen kutusu – Sosyal içerikli iletiler ve tanıtım iletileri kategoriler halinde gruplandırılır. Böylece, önce arkadaşlarınızdan ve ailenizden gelen iletileri okuyabilirsiniz.
• Daha az spam – Gmail, hesabınızın güvenliğini sağlamak ve dağınıklığı önlemek için spam iletileri, gelen kutunuza ulaşmadan engeller.
• 15 GB ücretsiz depolama alanı – Yer açmak için ileti silmenize gerek kalmaz.
• Birden fazla hesap desteği – Hem Gmail, hem de Gmail dışı adreslerinizi (Outlook.com, Yahoo Mail veya başka herhangi bir IMAP/POP e-posta adresi) doğrudan uygulamanın içinden kullanabilirsiniz.

Yeni ne var

• Hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri.

Görüntüler

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments