Google Chrome Apk

Cihaza göre değişir

Google Chrome hızlı, kullanımı kolay ve güvenli bir web tarayıcısıdır. Android için tasarlanan Chrome size, sizin için özel olarak seçilen haberler, sık ziyaret ettiğiniz sitelere doğrudan bağlantılar, indirilenler ve yerleşik Google Arama ve Google Çeviri hizmeti sunar. Çok sevdiğiniz Chrome web tarayıcısı deneyimini tüm cihazlarınızda yaşayabilmek için şimdi indirin.
İndir
5.0/5 Oylar: 1
Geliştirici
Google LLC
Versiyon
Cihaza göre değişir
Güncelleme
18 Kasım 2020
Gereksinimler
Cihaza göre değişir
Boyut
Cihaza göre değişir
Get it on
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Google Chrome 2012 itibariyle hayatımıza giren bir arama motorudur.  Yalnızca arama motoru demek sınırlı bir ifade olur aslında. Unuttuğunuz bir müziği mırıldandığınız, üzerine alacağınız kıyafet, bilmediğiniz bir yeri öğrenmek için en iyi yol burası. 5 milyar indirmeyi geçmiş bu uygulama güvenliği ile ön plana çıkıyor. Sesli arama özelliği ile bir şeyler yazmadan arama yapabilirsiniz. Çeviri eklentisi ile bilmediğiniz bir dilde, bir araştırma yapabilir, size yabancı ne varsa görüntüleyebilirsiniz.  Google Chrome çoğunlukla size özel öneriler sunar. İlgi alanınız neyse, en son nelerle haşır neşir olduysanız, benzeri işleri size önerecektir. Bir diğer önemli özelliği ise bolca veri tasarrufu yapmasıdır. %60 a kadar veri tasarrufu sağlayabiliyor. Siz de hala Chrome’ u indirmediyseniz hemen deneyin!

Sevdiğiniz tüm içerik, parmaklarınızın ucunda. Chrome, hızlı bir Google Arama deneyimine ek olarak, sevdiğiniz tüm içeriğin her an parmaklarınızın ucunda olmasını sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Yeni sekme sayfasından tek bir dokunuşla doğrudan en sevdiğiniz haber sitelerine veya sosyal medyaya ulaşabilirsiniz. Chrome ayrıca her web sayfasında “Dokun ve Ara” özelliğini sunar. Herhangi bir sözcük veya sözcük grubuna dokunarak bulunduğunuz sayfayı terk etmeden Google araması yapabilirsiniz.

Google Güvenli Tarama ile telefonunuzu koruyun. Google Güvenli Tarama özelliği Chrome’da yerleşik olarak bulunur. Bu özellik, tehlikeli sitelere girmeyi ya da tehlikeli dosyalar indirmeyi denediğinizde uyarılar göstererek telefonunuzun güvenliğini sağlar.

Daha yüksek indirme hızı ve web sayfalarını ve videoları çevrimdışı görüntüleme olanağı. Chrome’un yalnızca indirme işlemine özel düğmesi sayesinde videoları, resimleri ve web sayfalarının tamamını tek bir dokunuşla indirebilirsiniz. Ayrıca Chrome içinden erişebileceğiniz İndirilenler düğmesini kullanarak, çevrimdışı olduğunuzda bile daha önce indirdiğiniz tüm içeriğe erişebilirsiniz.

Google Sesli Arama. Chrome size konuşabileceğiniz gerçek bir web tarayıcısı sunar. Hareket halindeyken yalnızca sesinizi kullanarak, ellerinizi kullanmanıza gerek kalmadan aradığınız cevapları bulabilirsiniz. Her yerde ve her zaman sesinizi kullanarak daha hızlı tarama yapabilir ve gezinebilirsiniz.

Google Çeviri eklentisi: Web sayfalarının tamamını hızla çevirme. Chrome, tek bir dokunuşla web’in tamamını kendi dilinize çevirebilmeniz için yerleşik Google Çeviri özelliği sunar.

Mobil Veri Tasarrufu.Chrome’un Veri Tasarrufu özelliğini etkinleştirerek web’de daha az veri kullanarak tarama yapabilir ve gezinebilirsiniz. Chrome kaliteden ödün vermeden metin, resim, video ve web sitelerini sıkıştırdığı için %60’a varan veri tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Akıllı, kişiye özel öneriler.Chrome, ilgi alanlarınıza yönelik olarak tasarlanmış bir deneyim sağlar. Yeni sekme sayfasında, Chrome’un önceki tarama geçmişinize dayanarak seçtiği makaleler bulabilirsiniz.

Yeni ne var

Chrome'u seçtiğiniz için teşekkür ederiz! Bu sürüm kararlılık ve performansla ilgili iyileştirmeler içermektedir.

Görüntüler

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments