MEB Personel

1.2

T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Personeli için Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı tarafından hazırlanan Resmi Mobil Uygulamadır.
0/5 Oy yok
Geliştirici
T.C. Milli Eğitim Bakanlığı
Versiyon
1.2
Güncelleme
24 Şubat 2016
Gereksinimler
2.1 ve sonrası
Boyut
5,4M
Get it on
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

MEB Personel, T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Personeli için Bilgi İşlem İdaresi Başkanlığı tarafından hazırlanmış resmi bir mobil uygulamadır. Uygulama eğitim kategorisinde bulunan T.C. Milli Eğitim Bakanlığı’nın lisansladığı bir uygulamadır.

Bireyler uygulamaya MEBBİS kullanıcı adı yani T.C. Kimlik No ve şifresi ile giriş yapmaktadırlar. MEB Personeli kişisel bilgilerine bu uygulamadan ulaşabilirler. Bu uygulamada hizmetçi eğitimleri görüntüleyip bu bilgilere ulaşabilirler. Ayrıca bakanlık tarafından yapılan güncel duyurulara MEB Personel sayesinde erişilebilir. Ders programlarını da görebilirler.

Ayrıca bu uygulama tüm içeriklerini MEBBİS yani http://mebbis.meb.gov.tr ve e-Okul yani http://e-okul.meb.gov.tr sistemlerinden almaktadır. Kısacası bu resmi mobil uygulama MEB Personellerinin gerekli işlemlerini yapması için yardımcıdır. Ödüller, sınav bilgileri, özlük bilgileri, görevlendirme kayıtları, izinler, bakmakla yükümlü olunan kişiler, hizmetçi eğitim bilgileri ve görev kayıtları gibi bilgiler bulunmaktadır.

Yeni ne var

-Hatalar düzeltildi

Görüntüler

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments