Özelim Eğitimdeyim

3.9.2.20

Okullarımızda yüz yüze eğitime ara verilmiş ve uzaktan eğitime geçilmiştir. Ülkemizi ve dünyayı etkileyen bu durum bizlere interaktif ve dijital bir eğitim platformunun önemini vurgulamıştır. Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü dijital platformlarda eğitim ortamı ve eğitim kaynağı oluşturma amacıyla şimdi Mobil Uygulamada!
0/5 Oy yok
Geliştirici
T.C. Milli Eğitim Bakanlığı
Versiyon
3.9.2.20
Güncelleme
16 Nisan 2020
Gereksinimler
4.2 ve sonrası
Boyut
23M
Get it on
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Özelim Eğitimdeyim, T.C. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından lisanslanmış eğitim amaçlı resmi bir uygulamadır.

Okullarda yüz yüze eğitime ara verilmiştir. Uzaktan eğitim ile eğitim görülmeye başlanmıştır. Bu uygulama da ülkemizde ve dünyamızda interaktif ve dijital bir eğitim platformunun önemini vurguluyor. Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü, dijital platformlarda eğitim ortamını ve eğitim kaynağını sağlamak için var olan bir uygulama. Ayrıca özel eğitim ihtiyacı olan bireylere fayda sağlamakta.

Uzaktan eğitim sürecinde ihtiyaç duyabilecekleri öğretim uygulamalarına, ders kitaplarına, etkinlik örneklerine ve eğitim videoları bu resmi uygulamada mevcuttur. Bu mobil uygulamada özel eğitim ihtiyacı olan öğrenciler akademik, sosyal, duygusal ve fiziki gelişimlerini destekleyecek etkinlik örnekleri, ders kitapları, bilimsel yayınlar, eğitim videoları, eğitsel etkileşim alanları ve eğitsel eğlenceli oyunlar barınıyor. Bu uygulamaya giren öğrenciler veya veliler ya da öğretmenler zengin içerikli menü başlıklarında istediklerine erişebiliyor. Ayrıca buradaki dokümanlar yazıcıda bastırılabiliyor veya indirilebiliyor.

Kısacası eğitim konusunda duyarlı olan bu uygulama bilimsel verileri temel alan, gelişime açık ve teknolojiyi yakından takip eden ve topluma faydalı olmayı benimseyen bir uygulamadır.

Görüntüler

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments